Jinko Solar

JinkoSolar (NYSE: JKS) jest światowym liderem w branży fotowoltaicznej. JinkoSolar dystrybuuje swoje produkty PV i sprzedaje swoje rozwiązania i usługi zróżnicowanej międzynarodowej grupie klientów energii użytkowej, handlowych i detalicznych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chile, RPA, Indiach, Meksyku, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Emiratach Arabskich, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Belgii i innych krajach i regionach.

JinkoSolar zbudował pionowo zintegrowany łańcuch wartości produktów słonecznych, ze zintegrowaną roczną wydajnością 5 GW dla ogniw słonecznych i 9 GW dla modułów słonecznych, na dzień 30 czerwca 2018 r. Cały proces produkcji jest ściśle monitorowany. Każda komórka i moduł jest poddawany co najmniej 36 etapom najbardziej rygorystycznych procedur kontroli jakości i przechodzi kompleksowe testy wewnętrzne w najbardziej zaawansowanym laboratorium testowym z certyfikatem UL. Produkty testowane są w ekstremalnych warunkach, takich jak wilgotność tropikalna, upały na pustyni, mgła solna przybrzeżna lub powietrze z amoniakiem rolniczym.

 O produktach:

- Panele JinkoSolar działają lepiej niż innne w wysokich temperaturach i wyższej wilgotności dzięki komponentom wolnym od PID.

- Panel JinkoSolar działa lepiej niż iine w ekstremalnych stanach pogodowych, w tym częste tajfuny, trzęsienie ziemi, śnieg i wiatr, środowisko przybrzeżne, farma osłonięta amoniakiem itp. ze względu na lepszą odporność zarówno mechaniczną jak i chemiczną.

- Panele JinkoSolar generują więcej energii elektrycznej we wczesnych godzinach porannych, późnym wieczorem i w pochmurne dni dzięki zaawansowanej płytce fotowoltaicznej i technologii ogniwowej.

- Ekspozycja na światło słoneczne w tych panelach wywołuje jedną z najniższych degradacji wywołanej światłem słonecznym i  zapewnia niezawodną wydajność w czasie użytkowania.

11 produkt(ów)

na stronie
Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

na stronie
Ustaw kierunek malejący