SolarEdge

Solaredge logo

SolarEdge jest wiodącym producentem inwerterów fotowoltaicznych na świecie. Firma zatrudnia ponad 2000 pracowników i dostarczyła do tej pory 11.8GW w postaci mocy zainstalowanych systemów. Firma została założona w 2006 roku i jest obecna na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych. SolarEdge opracowuje inteligentne rozwiązania energetyczne, w tym mieszkaniowe i komercyjne rozwiązania PV, magazynowanie i tworzenie kopii zapasowych energii, ładowanie samochodów elektrycznych, inteligentną energię do użytku domowego, usługi sieciowe, wirtualne elektrownie i zasilacze awaryjne (UPS).

System SolarEdge składa się z falowników, optymalizatorów mocy, rozwiązań pamięci masowej i portalu monitorującego w chmurze- atrakcyjnego dla szerokich segmentów rynku energii słonecznej - od domów po obiekty komercyjne i małe elektrownie słoneczne.

System SolarEdge umożliwia najwyższą produkcję energii i najlepsze zarządzanie modułami dzięki zastosowaniu optymalizatorów mocy w każdym module. Jednocześnie koszty systemu pozostają konkurencyjne, ponieważ konwersja prądu przemiennego („AC”) i interakcja z siecią mogą być zgrupowane razem w centralnym uproszczonym falowniku DC-AC.

Producenci modułów, instalatorzy i właściciele aktywów mogą czerpać korzyści z zalet technologii SolarEdge, która maksymalizuje produkcję energii na poziomie modułu MPPT, maksymalizuje wykorzystanie dachu poprzez indywidualne i niestandartowe projektowanie instalacji oraz poprawia konserwację i monitorowanie poziomu tolerancji błędów. Kolejną korzyścią jest wyłączenie konieczności pracy z prądem stałym przez instalatorów, personel konserwacyjny i personel pogotowia dzięki funkcji SafeDC ™.

 
 
 
 
 
 
 

 

Produkty 1 do 16 z 114

na stronie
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 16 z 114

na stronie
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
Ustaw kierunek malejący