APSystems

aps logo APsystems oferuje zaawansowaną, wydajną technologię mikroinwerterów dla systemów mieszkalnych i komercyjnych. Rozwiązanie mikroinwerterowe APsystems oferuje wysoce wydajną inwersję mocy z łatwym dla użytkownika monitorowaniem, aby zapewnić niezawodną i przyjazną dla środowiska energię. Prawnie zastrzeżona architektura systemu Apsystems zwiększa zbiory energii słonecznej i zapewnia maksymalną wydajność paneli fotowoltaicznych, a dzięki silnemu zaangażowaniu w badania i rozwój, APsystems wprowadza na rynek nowe technologie i produkty.

Technologia APsystems Microinverter maksymalizuje wytwarzanie energii dla każdego modułu w generatorze fotowoltaicznym, zwiększając wydajność systemu nawet o 20 procent w porównaniu z konwencjonalnymi systemami „stringowymi”.

W połączeniu z APsystems Communicator i APsystems Monitor, Mikroinwerter APsystems pozwala śledzić wydajność każdego modułu w tablicy PV za pośrednictwem dowolnego urządzenia z obsługą sieci.

Pojedyncza jednostka mikroinwerterowa APsystems YC500 obsługuje dwa moduły fotowoltaiczne, znacznie obniżając koszty instalacji i bilansu systemu. Czwarta generacja APsystems YC1000 obsługuje 3 lub 4 moduły na jednostkę, umożliwiając wielkoskalową, trójfazową komercyjną energię słoneczną w bezprecedensowej cenie.

Mikroinwertery APsystems łączą się bezpośrednio z niskonapięciowym modułem DC, zwiększając bezpieczeństwo właściciela domu i eliminując możliwość pożaru „łukowego” o wysokim napięciu. Wszystkie produkty APsystems poddawane są rygorystycznym testom fabrycznym, ocenie i śledzeniu w terenie, i zostały zaprojektowane na 25-letnie użytkowanie.

Produkty 1 do 16 z 24

na stronie
Strona:
  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 16 z 24

na stronie
Strona:
  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący